Вчора, 21 квітня, в другій половині дня на автодорозі, сполученням «Луцьк-Дубно», в селі Крупа Луцького району зіткнулися автомобіль “Volkswagen Caddy” та рейсовий автобус сполученням «Луцьк-Тернопіль».
Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Волинської області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 15 години.
Попередньо, поліцейські встановили, що водій автомобіля “Volkswagen Caddy”, виїжджаючи на автодорогу «Луцьк-Дубно», не надав перевагу в русі в наслідок чого допустив зіткнення з рейсовим автобусом "Еталон".
За кермом автомобіля “Volkswagen Caddy” перебував 59-річний житель Луцька. Водій, а також двоє пасажирів цього транспортного засобу – 28-річна лучанка та її 7-річний син загинули на місці події. Ще одного пасажира автомобіля “Volkswagen Caddy”, 5-річного жителя Луцька госпіталізували в реанімацію обласної клінічної лікарні.
Госпіталізували також і трьох пасажирів рейсового автобуса, 54-річну жительку Луцька, 60-річного жителя міста Дубно сусідньої Рівненської області та 17-річну жительку Луцького району.
За кермом рейсового автобуса перебував 55-житель Ківерцівського району.
Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть кількох осіб.
За темою
- Суд виніс вирок львівському волонтеру у справі смертельної ДТП
31.07.2026, 18:29
- На Львівщині 13-річний водій скутера врізався у трактор і загинув
30.07.2026, 11:19
- На Закарпатті водійку засудили до 8 років за ДТП, у якій загинули прокурорка та її 13-річний син
29.07.2026, 17:44
- У Львові водій Skoda врізався в електроопору: чоловік відбувся переляком
27.07.2026, 22:04
- У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
26.07.2026, 20:37
Тернопіль
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні