24.01.2019, 08:44

Які території отримає Україна після розпаду РФ

У РФ цілком природно посилюються протонаціональні республіки, що наближає розпад Росії.

Директор Інституту трансформації суспільства, економіст і політолог Олег Соскін спрогнозував, що розпад Росії неминучий. "Я думаю, що ніякий Сибір китайцям не відвалиться. Їм ніхто не віддасть. У них шансів немає. Але те, що Російська Федерація рухається до свого розпаду, це поза всяким сумнівом, тому що немає титульної нації. Ну немає її", – заявив він під час чату на Главреді, - пише УНІАН.

За його словами, "росіяни взагалі не є нацією, це прикметник". "Русичі ж живуть на території нинішньої України. І по мірі того, як Україна буде посилюватися і формувати себе як держава півночі і півдня, а не тільки заходу і сходу, по мірі реалізації концепції міжмор'я, буде посилюватися загроза розпаду Російської Федерації", – упевнений економіст.

У РФ цілком природно посилюються протонаціональні республіки (їх там 21), зазначив він. Причому еліти цих регіонів хочуть стати повноправними господарями тих національних багатств, які мають республіки. Це влаштовує всіх: і США, і Великобританію, і країни Євросоюзу, і Японію, яка хоче отримати Курили і Сахалін.

Що стосується територій, про які варто подбати Україні, то Соскін зазначив: "Я вважаю, що в прикордонних областях – у Воронезькій, Брянській, Смоленській, Курській, Бєлгородській, Ростовській, а також в Кубанському краї – скрізь живе наш народ. Тому, коли Російська Федерація почне розпадатися, мале почне притягатися до більшого. Це все – частина нашого етносу, нашого народу. Це – слов'яни, русичі, православні. Всі вони стануть нашою частиною. Нам просто потрібно буде змінити адміністративно-територіальну модель – прийти до крайових принципів, тоді частинам РФ легко буде увійти до складу Русі-України".

На фото - інфографіка щодо можливої зміни кордонів на Євразійському континенті. Ілюстрацію взято зі статті: http://goo.gl/RKI7FC.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: