Український військовий, співробітник СБУ Андрій Драч, захоплений біля берегів Криму 25 листопада, заявив, що є військовополоненим. Про це повідомив його адвокат Артем Пепа в Facebook.
«Андрій в рамках допиту заявив про те, що вважає себе військовополоненим, у решті питань відмовився від дачі показань. Почувається добре, всім волонтерам передає подяку за допомогу, настрій у нього позитивний! Рідним і близьким передає великий привіт, сподівається на швидке повернення додому», – зазначив він.
Андрій Драч став 22-м військовим, що оголосив себе військовополоненим.
Як повідомляв Укрінформ, 25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації в районі Керченської протоки обстріляли і захопили три українських корабля, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь, а також 24 моряки.
Підконтрольні РФ «суди» в окупованому Криму заарештували на два місяці всіх затриманих моряків.
Україна і світове співтовариство визнали військовополоненими захоплених моряків, проте влада РФ хоче судити їх як простих громадян, які нібито порушили російський кордон.
За темою
- ЄС запровадив нові санкції проти Росії: під ударом «тіньовий флот», ВПК та пропагандистські структури
15.06.2026, 16:42
- ВМС України отримали п’ятий протимінний корабель: Нідерланди передали «Генічеськ»
15.06.2026, 15:49
- МВФ зробив Україні нове попередження: у Фонді назвали головне джерело додаткових мільярдів для бюджету
14.06.2026, 18:31
- Україна та Угорщина наближаються до угоди щодо прав національних меншин на Закарпатті
12.06.2026, 15:38
- Польща виступає проти передачі €6,6 млрд ЄС на підтримку України
11.06.2026, 12:14
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні