Верховна Рада може розпочати розгляд президентського законопроекту про зміни до Конституції щодо стратегічного курсу на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО наступного пленарного тижня.
"Ключовим завданням на сьогодні є зміни до Конституції", - зазначив Герасимов.
Він додав, що законопроект уже зареєстрований у парламенті, розписаний на відповідні комітети, зараз плануються засідання комітетів, усі необхідні процедури.
"Як тільки це буде розглянуто, одразу в сесійній залі ми голосуватимемо. На даний момент я вважаю, що вже наступного пленарного тижня в сесійній залі парламенту відбудеться перше голосування", - пояснив Герасимов.
Як повідомляв Укрінформ, законопроект №9037 "Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)" Президент України Петро Порошенко зареєстрував у парламенті 3 вересня.
Фото: Укрінформ
За темою
- ЄС готує новий пакет санкцій: під обмеження можуть потрапити ще понад 80 російських структур та осіб
08.06.2026, 17:55
- У Вірменії проходять парламентські вибори, які можуть визначити політичний курс країни
07.06.2026, 14:07
- Зеленський обговорив із прем’єром Норвегії посилення ППО: Осло підтвердило готовність допомагати
03.06.2026, 17:00
- Польський дипломат повернув орден Зеленського через найменування підрозділу ССО
01.06.2026, 23:06
- Україна різко розкритикувала рішення міжнародних федерацій про допуск спортсменів рф і білорусі без обмежень
26.05.2026, 12:19
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні