• Головна
  • Новини
  • Вперше за понад півстоліття - лідер КНДР прибув на перемовини до Південної Кореї

27.04.2018, 08:18

Вперше за понад півстоліття - лідер КНДР прибув на перемовини до Південної Кореї

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін зустрівся з офіційним візитом із лідером КНДР Кім Чен Ином на південнокорейській стороні в прикордонному селі Пханмунджом.

Про це повідомляє прес-служба третього в історії між корейського саміту, пише DW.

Повідомляється, що політики привітали один одного й обмінялися рукостисканнями.

Президент КНДР Ин заявив, що їх делегація приїхала на переговори з "відчуттям початку нової історії на шляху до миру і процвітання". У свою чергу південнокорейський президент сподівається на досягнення домовленостей.

Впродовж дня глави двох Корей обговорять питання покращення відносин Півночі і Півдня, миру і перспектив возз'єднання. За підсумками саміту очікується підписання спільного документа.

Це вже третя зустріч лідерів корейських держав після війни 1953 року, але дві попередні - в 2000 і 2007 роках – проходили в Пхеньяні.

Кім Чен Ин став першим главою КНДР, який опинився на південній стороні з моменту поділу Корейського півострова 65 років тому.

  • ,
  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: