Вчора, 24 вересня, близько 11.00 у палаті однієї з львівських лікарень проводились першочергові слідчі дії з 22-річним водієм автомобіля «БМВ», учасником смертельної ДТП, затриманим у порядку ст.208 КПК України.
У цей час у медичний заклад увірвалась група у кількості близько десяти осіб, котрі відтіснили правоохоронців, нанесли двом з них тілесні ушкодження та у такий спосіб допомогли затриманому втекти з-під варти. Після цього зловмисники поїхали з лікарні, повідомили у прес-службі поліції.
Був введений у дію план «Сирена». Під час оперативно-розшукових заходів, до яких були задіяні працівники усіх підрозділів поліції, за кілька хвилин екіпаж патрульної поліції виявив розшукуваний автомобіль, а зловмисники були затримані. Їх особи встановлені – всі вони львів’яни віком 23, 24 та 25 років.
Чоловіки затримані в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для них міру запобіжного заходу. Їх повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.345 (погроза чи насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України. Санкція статті передбачає покарання - обмеження волі терміном до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Водій «БМВ» також перебуває під вартою, особи інших чоловіків, котрі допомогли йому втекти з лікарні, встановлюються.
Чоловікам загрожує покарання - обмеження волі терміном до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
За темою
- У Києві завершили роботи після нічного обстрілу: 9 загиблих, 33 постраждалих
01.08.2026, 19:20
- Росіяни розбомбили склад видавництва "Ранок" та КнигоЛенду в Харкові
01.08.2026, 18:41
- Російські дрони атакували склади у Броварах: одна людина загинула
01.08.2026, 15:04
- Зеленський пояснив збиття лише однієї балістичної ракети під час масованої атаки
01.08.2026, 14:40
- Росія атакувала Україну 35 ракетами, дві з яких вдалося збити – ПС
01.08.2026, 13:04
Суспільство
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
Хлопчика, якого врятували з-під завалів після ракетної атаки на Львів, виписали з лікарні
1 серпня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні