Власники автомобілів на єврономерах блокують шляхи до пунктів перетину українсько-польського кордону. Про це повідомив керівник ГО «Варта-1» Ігор Зінкевич на Фейсбук.
«Люди на кордонах перекривають пропускні пункти «Рава-Руська», «Краківець», «Устилуг», і зараз перекриють ще «Ягодин». Зі слів: люди хочуть розуміння, що їм зараз робити з машинами по законах 8487 і 8488. Інші обурені ситуацією і такими законами», - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, вчора, 24 листопада, були опубліковано тексти Законів, що змінюють норми ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації. Вони набувають чинності з 00.00 годин 25.11.2018 р. Про це повідомили у Державній фіскальній службі.
Як пояснили у фіскальній службі, громадяни України мають право тимчасово ввозити транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, строком до одного року і за умови сплати всіх необхідних митних платежів. При цьому, митні платежі не повертаються.
Громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу.
Нова норма закону спричинила затори на кордоні: українці, що поверталися з Польщі прагнули перетнути кордон до півночі. Ті, що не встигли, не знали, що їм робити. Також не відомим є і механізм сплати застави та її повернення.
Фото - Ігор Зінкевич
За темою
- На Львівщині митники вилучили незадекларовану косметику та парфуми Dior, Chanel і Armani на мільйон гривень
19.07.2026, 20:06
- На кордоні з Львівщиною виявили викрадений в Італії Peugeot вартістю майже 1,2 млн грн
17.07.2026, 21:29
- Сховав ухилянта під сидінням: на Львівщині затримали водія-рецидивіста
17.07.2026, 14:37
- На Львівщині прикордонники виявили автомобіль, викрадений у Великій Британії
14.07.2026, 12:36
- На кордоні з Львівщиною затримали француза, якого розшукували за підозрою у терористичній діяльності
13.07.2026, 16:34
Суспільство
ТОП
У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
На Львівщині чоловік стріляв у бік Audi: суд призначив 4 роки ув’язнення
У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
Біля Львова автомобіль збив 64-річного велосипедиста: чоловіка госпіталізували
Внаслідок ДТП на Львівщині загинув 22-річний мотоцикліст
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні