14.09.2018, 13:30

Випускників російського вишу звільнили з МЗС Польщі

Голова польського зовнішньополітичного відомства Яцек Чапутович заявив у понеділок, 10 вересня, що випускники Московського державного інституту міжнародних відносин (рос. МГИМО) були звільнені з Міністерства закордонних справ Польщі.

За його словами, вищий кадровий склад відомства змінений майже на 100 відсотків. «На керівних постах ані в країні, ані за кордоном зараз немає осіб, які були б у списках співробітників комуністичних служб або студентів МДІМВ», – передає його слова Польське радіо

На переконання голови МЗС Польщі, ротація кадрів «потрібна для ефективності дій, вона рекомендована у цивільній службі і є нормальною в європейських установах».

«Однак, у випадку нинішньої Польщі, важливим є критерій ідентифікації з політикою уряду. Є очікування певної гарантії цієї ідентифікації», – наголосив він.

Як сказав російському агентству «РИА Новости» посол Польщі в Росії Влодзімєж Марціняк, «звільнення з МЗС Польщі випускників Московського державного інституту міжнародних відносин – це давня практика; у Варшаві це вважають очевидним, і, ймовірно, так буде у майбутньому».

«Вважається, що, позаяк вони навчалися ще в Радянському Союзі, небажано, аби вони займали керівні пости в МЗС. Це практика, яка склалася багато років тому», – пояснив дипломат.

Посол зазначив, що ЗМІ передають цю інформацію як новину, хоча вона давно вже не є новиною. «Мені здається, (...) це було взято з одного інтерв'ю нашого міністра закордонних справ, який сказав, що вони були вже звільнені раніше», – зазначив Марціняк.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: