18.04.2018, 19:04

В Україні думають над кращим сполученням з Хорватією

Чиновники працюють над лібералізацією автомобільних перевезень та прямими авіарейсами між країнами.

Як йшлося під час зустрічі віце-прем'єр-міністра України з питань євроінтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе і віце-прем'єр-міністра – міністра економіки, малого і середнього підприємництва та ремесел Хорватії Мартіни Даліч, наразі обговорили питання збільшення квоти дозволів та лібералізації міжнародних автомобільних перевезень, а також можливість введення прямого авіасполучення між Києвом і Загребом, яке супроводжуватиметься зняттям всіх обмежень на польоти, передає прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань також уточнив: "Ми маємо зняти обмеження щодо призначених авіакомпаній. Поки МАУ і Croatia Airlines не планують запуск рейсів на 2018 рік, але ми як регулятор повинні забезпечити таку можливість в майбутньому. Саме так відновила прямі перельоти зі словенської Любляни Adria Airways. Крім того, Хорватія є членом Євросоюзу і поки укладення угоди про САП з ЄС заблоковано, ми лібералізуємо авіасполучення на двосторонньому рівні ".

Заступник міністра зазначив, що з дати затвердження Розпорядження КМУ про підготовку до САП з ЄС в лютому 2017 року Україна запровадила режим відкритого неба з 7 з 27 країн ЄС – Литвою, Латвією, Естонією, Польщею, Італією, Іспанією та Німеччиною.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: