18.04.2018, 19:04

В Україні думають над кращим сполученням з Хорватією

Чиновники працюють над лібералізацією автомобільних перевезень та прямими авіарейсами між країнами.

Як йшлося під час зустрічі віце-прем'єр-міністра України з питань євроінтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе і віце-прем'єр-міністра – міністра економіки, малого і середнього підприємництва та ремесел Хорватії Мартіни Даліч, наразі обговорили питання збільшення квоти дозволів та лібералізації міжнародних автомобільних перевезень, а також можливість введення прямого авіасполучення між Києвом і Загребом, яке супроводжуватиметься зняттям всіх обмежень на польоти, передає прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань також уточнив: "Ми маємо зняти обмеження щодо призначених авіакомпаній. Поки МАУ і Croatia Airlines не планують запуск рейсів на 2018 рік, але ми як регулятор повинні забезпечити таку можливість в майбутньому. Саме так відновила прямі перельоти зі словенської Любляни Adria Airways. Крім того, Хорватія є членом Євросоюзу і поки укладення угоди про САП з ЄС заблоковано, ми лібералізуємо авіасполучення на двосторонньому рівні ".

Заступник міністра зазначив, що з дати затвердження Розпорядження КМУ про підготовку до САП з ЄС в лютому 2017 року Україна запровадила режим відкритого неба з 7 з 27 країн ЄС – Литвою, Латвією, Естонією, Польщею, Італією, Іспанією та Німеччиною.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: