15.02.2019, 17:01

В Івано-Франківську фестиваль культур 4 країн

В Івано-Франківську 17 лютого відкриють фестиваль культур Global Village. Тут представлять Туреччину, Китай, Індонезію та Єгипет.

Про це на прес-конференції в Івано-Франківську розповіла керівник міської організації AIESEC Ірина Бабій, повідомляє кореспондент Укрінформ. 

"17 лютого ми організовуємо в Івано-Франківську фестиваль культур Global Village, де буде представлено чотири країни світу: Китай, Туреччину, Єгипет та Індонезію", - повідомила Бабій.

Вона зауважила, що захід особливий тим, що його учасники зможуть пізнати країну через її традиції та культуру. Волонтери з Туреччини, Китаю, Єгипту та Індонезії вже приїхали до Івано-Франківська, аби презентувати українцям свої танці, національний одяг та їжу. Усе побачити та посмакувати на фестивалі можна буде безкоштовно.

Фестиваль культур відкриють у фортечній галереї "Бастіон" о 12 годині. Вхід на дійство буде вільним. Франківців та гостей міста організатори просять прийти у вишиванках.

Традиційно фестиваль Global Village проводять двічі на рік: влітку та взимку. В Івано-Франківську захід відкриють вже 11-й раз.

Організація AIESEC - є міжнародною, аполітичною та некомерційною. Нею керують виключно молоді люди віком від 18 до 29 років, які мають на меті розкрити лідерський потенціал у молоді через реалізацію соціальних проектів.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

Івано-Франківськ

ТОП

ФОТО

Відео

Порошенко підписав закон про мову у прямому ефірі

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Порошенко роздає посади і звання як дешеві цукерки

Наталя Тимчій

Чому молодь тікає зі Львова

Андрій Вихопень

Порошенко збирається діяти за принципом "що гірше - то краще"

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: