Сьогодні, 27 березня, Генеральна прокуратура України зареєструє провадження стосовно візиту народного депутата Юрія Бойка до Москви, який він здійснив прямим авіасполученням, що забороняє закон України.
Про це заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час засідання уряду, передає кореспондент УНН.
"Сьогодні буде зареєстроване провадження про незаконний перетин кордону, але питання є не тільки до авіаслужби, але й до прикордонної служби, яка випустила цих осіб всупереч встановленому порядку", - зазначив Генпрокурор.
За його словами, "законна реакція" на візит політиків до Москви незаконним шляхом не примусить себе довго чекати.
Раніше ЗМІ повідомляли, що у Москві кандидат у президенти Юрій Бойко і політик Віктор Медведчук 22 березня провели зустріч із прем'єр-міністром РФ Дмитром Медвєдєвим, присвячену "економічним питанням".
Нагадаємо, Служба безпеки України надасть правову оцінку візиту Юрія Бойка та Віктора Медведчука до прем’єр-міністра Росії Дмитра Медвєдєва у РФ та їх заявам.
За темою
- У Дніпрі чоловіка побили після затримання — експоліцейським оголосили підозру
29.05.2026, 19:17
- НАБУ завершило розслідування справи про «3% відкатів» в ексголови прокуратури Прикарпаття
18.05.2026, 16:13
- Наркокартель за ґратами: на Прикарпатті викрили схему постачання наркотиків у в’язницю
10.02.2025, 13:57
- Мешканка Новояворівська організовувала втечу за кордон чоловіка призовного віку
10.02.2025, 12:21
- У Львові засуджено дванадцятьох бойовиків, які воювали проти ЗСУ
30.12.2024, 17:18
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні