• Головна
  • Новини
  • Український омбудсмен закликає російську колегу домовлятися

27.07.2018, 23:45

Український омбудсмен закликає російську колегу домовлятися

Уповноважений Верхової Ради з прав людини Людмила Денісова написала листа російському омбудсмену Тетяні Москальковій.

У листі Денсова пропонує обміняти українських політв’язнів на 36 російських громадян, передає УНН з посиланням на повідомлення секретаріату українського омбудсмена.

"Незважаючи на всі зусилля українських представників у ТКГ, ініціатива України про звільнення політув’язнених – громадян України, яких незаконно утримують в Російській Федерації, а також на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь одночасно зі звільненням 36 громадян Російської Федерації, затриманих чи засуджених в Україні за скоєння злочинів проти держави Україна, так і залишилися без офіційної відповіді російської сторони", - йдеться у фотокопії листа Денисової до Москалькової.

У листі українського омбудсмена також зазначається, що Україна розраховує "на позитивну відповідь російської сторони на висловлену представниками України в ТКГ пропозицію провести наступне засідання гуманітарної підгрупи ТКГ у Мінську за участю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Уповноваженого з прав людини у РФ з метою обговорення питань організації гуманітарних візитів з метою перевірки утримання взятих під варту осіб, а також переміщення ув’язнених з місць несвободи на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей".

 

Фото ілюстративне

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: