28.04.2018, 12:31
Українські туристи "застрягли" у Єгипті через багаторазове відкладання рейсу
Більше двохсот українських туристів не змогли вилетіти з Шарм-ель-Шейха через відкладання рейсу до Львова понад десяток разів.
Як повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна" керівник управління Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, літак з України має забрати туристів по обіді 28 квітня.
За інформацією туроператора та українського консула, частина громадян України, які не змогли повернутися до Львова вночі 28 квітня, перебувають в одному з готелів Шарм-Еш-Шейха, решта очікують в аеропорту.
Кирилич нагадав, що з урахуванням вимог адміністрації аеропорту та надзвичайного стану у Єгипті, особи можуть перебувати у приміщенні аеропортів не більше 2 годин, тому частині людей, які лишалися в аеропорту, довелося відбути до готелю і там очікувати на своє повернення в Україну. Туроператор у цьому випадку мусить забезпечити усі потреби туристів за власний кошт.
За версією Департаменту консульської служби МЗС України, затримка рейсу сталася через те, що аеропорт у Львові не мав можливості прийняти замовлений туркомпанією літак авіаперевізника EGYPTAIR тому довелося замовляти літак з України.
Самі пасажири відкладеного авіарейсу, які залишилися в аеропорту, обурені обслуговуванням у цій ситуації та повідомляють про затримку із вини авіакомпанії YanAir.
"Вже майже добу не можемо повернутись додому, рейс Шарм- Еш-Шейх, авіакомпанія YanAir5216. Ніхто ніякої інформації не надає. Нас до 200 людей, з них 45 дітей, всі голодні і дуже змерзли", – зазначила одна з туристок у Facebook.
За темою
- Як змінився туристичний Львів: 2021 року місто відвідало 1.5 млн туристів
22.02.2022, 12:45
- В середньому туристи перебувають в Україні від 7 до 10 днів, витрачають 929 дол. на людину
16.01.2022, 14:57
- Укрзалізниця оновила станцію біля курорту Буковель
14.12.2021, 17:44
- Втекти з в'язниці й вивчити історію: у громаді на Рівненщині втілюють туристичний проєкт
04.12.2021, 15:59
- Австрія закриває свої кордони для туристів
20.11.2021, 18:20
Обговорення
Туризм
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми