Україна з Всесвітньої літньої Гімназіади повернулася з перемогою, здобувши 37 золотих, 39 срібних та 34 бронзових медалей.
Як повідомляє прес-служба Спортивного комітету, загалом збірна України здобула 112 нагород різного ґатунку, передає Радіо Свобода.
Нагороди українська збірна отримала в 17 видах спорту: стрільба з луку, легка атлетика, бокс, шахи, велоспорт, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, спортивна аеробіка, дзюдо, карате, петанк, плавання, тхеквондо, теніс, боротьба вільна, боротьба греко-римська.
ХVІІ Всесвітня літня гімназіада в Маракеші проходить з 2 до 9 травня. Очікується участь 4000 спортсменів з понад 60 країн світу; 18 видів спорту, 6 із яких уперше введені до програми ігор: бокс, велоспорт, гольф, петанк, серфінг і тхеквондо.
Всесвітню літню гімназіаду вперше провели в 1974 році в Німеччині. На африканському континенті Гімназіада проводиться вперше.
Фото ГолосUa
За темою
- У Росії розбився стратегічний бомбардувальник Ту-22М3 під час навчального польоту
15.06.2026, 16:50
- МКС відсторонив головного прокурора Каріма Хана через розслідування щодо сексуальних домагань
09.06.2026, 11:07
- Вісім областей частково без світла через обстріли та негоду — Міненерго
09.06.2026, 10:28
- У Вірменії проходять парламентські вибори, які можуть визначити політичний курс країни
07.06.2026, 14:07
- У Фінляндії заявили про можливе відхилення українських дронів під час ударів по РФ — ЗМІ
01.06.2026, 19:41
Обговорення
Спорт
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні