В апетитах РФ – "русский мир" від Атлантики до Владивостока, наголошують активісти
Українська та грузинська громади Португалії напередодні вишикувалися біля аеропорту Лісабону з плакатами та протестними лозунгами. Главу МЗС Російської Федерації Сергія Лаврова вони зустрічали гаслом "Де з'являється Лавров – починається війна!". Про таке повідомив голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха у себе на Facebook.
"Сьогодні (23 листопада – ред.) представники української та грузинської громад зібралися навпроти Лісабонського аеропорту, щоб "зустріти" міністра МЗС Московії Лаврова, який прибув до Португалії з офіційним візитом. "Де з'являється Лавров – починається війна!". Таким чином, українці хочуть попередити португальців щодо справжніх намірів агресивної політики Московії", – пояснив мету акції Садоха.
Активісти наголосили: в апетитах РФ – не лише сусідні країни, але й "русский мир" від Атлантики до Владивостока.
Додамо, що очільник МЗС РФ уперше за останні 10 років прибув із візитом до Португалії. Наразі російська делегація запланувала зустріч з президентом країни та очільником тамтешнього МЗС.
За темою
- Португалія змінила правила в’їзду для туристів з України
02.12.2021, 20:09
- У Португалії засудили інспекторів за вбивство мігранта з України
11.05.2021, 10:59
- У Португалії має початися суд у справі про смерть українця
02.02.2021, 13:53
- Португалія обмежила виїзд громадян з країни на тлі рекорду смертності від COVID-19
29.01.2021, 16:00
- У Португалії переобрали президента
25.01.2021, 10:26
Обговорення
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні