За добу на київських летовищах українська Прикордонна служба відмовила 75-ом росіянам у в’їзді на територію України
Українська Прикордонна служба вводить обмеження на в’їзд до України громадян Російської Федерації. Від 26 листопада заборону на в’їзд на українських летовищах отримало 75 росіян. Ці обмеження пов’язані із впровадженням в Україні воєнного стану посянює кореспондент Польського радіо Павел Бушко:
Українське інформаційне агентство UNN інформує, що на київських летовищах українська Прикордонна служба, з різних причин, відмовила 75-м росіянам у в’їзді на територію України. Як пояснюють прикордонники, приводом для відмови може бути відсутність усіх необхідних документів або ж нечітка мета подорожі.
Білоруські ЗМІ повідомляють, що за останню добу українські прикордонники завернули на територію Білорусі 50-х громадян РФ, котрі подорожували з Мінська до Києва.
У 2015 році Україна ввела заборону авіасполучень з Росією, тому більшість повітряних подорожей з Росії в Україну відбувається з пересадкою у Білорусі. Актуальні обмеження пов’язані із впровадженням у десяти областях України воєнного стану, і стосуватимуться теж адміністраційного кордону з окупованим Кримом.
За темою
- ППО знешкодила 123 дрони, але є влучання на 10 локаціях
27.07.2026, 09:47
- ООН спрямовує $358 млн на зимову допомогу для 2,1 млн українців
26.07.2026, 22:24
- Пошкоджене внаслідок російського удару судно Golden Leo почало тонути біля Одеси
26.07.2026, 21:00
- Журналісти з’ясували, де може жити Янукович у Росії та яке ім’я використовує
26.07.2026, 20:48
- Удар по супермаркету в Чернігові: двоє загиблих і 20 поранених
26.07.2026, 20:28
Суспільство
ТОП
У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
На Львівщині чоловік стріляв у бік Audi: суд призначив 4 роки ув’язнення
У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
Біля Львова автомобіль збив 64-річного велосипедиста: чоловіка госпіталізували
Внаслідок ДТП на Львівщині загинув 22-річний мотоцикліст
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні