29.04.2018, 18:42

Україна відзначає 100-річчя морського флоту України

Урочистості проходять в Одеській затоці, на території Західної військово-морської бази ВМС ЗСУ.

В Одесі Військово-морські сили Збройних сил урочисто відзначають 100-річчя підняття прапора України на кораблях Чорноморського флоту.

Як передає кореспондент УНІАН, біля причалу пришвартовані військові кораблі та судна флоту, а також вишикуваний особовий склад. Командування ВМС відзначило пам'ятною медаллю «100 років прапора ВМС ЗС України» ряд військовослужбовців і цивільних активістів, волонтерів. Нагороди їм вручають прямо на причальній стінці, безпосередньо біля бойових кораблів флоту.

На борту флагмана Військово-морських сил України, фрегата «Гетьман Сагайдачний» відбулася урочиста церемонія.

Як зазначили в прес-центрі командування ВМС ЗСУ, 29 квітня 1918 року патріотично налаштована українська більшість екіпажів кораблів Чорноморського флоту, а також українська громада Севастополя змусили командувача контр-адмірала Михайла Сабліна офіційно оголосити весь Чорноморський флот власністю Української Народної Республіки. Він же віддав наказ про урочисте підняття українських прапорів на кораблях і в Севастопольській фортеці.

 

Фото facebook.com/navy.mil.gov.ua

  • ,
  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: