04.07.2018, 08:37

Україна і Румунія не цікаві для президента Молдови

Натомість йому конче треба райзувати до Росії.

Президент Молдови Ігор Додон пояснює часті візити у Москву необхідністю поліпшувати відносини з РФ.

Про це Додон розказав на прес-конференції, що відбулася в Кишиневі, повідомляє Укрінформ.

За його словами, відносини з Україною та Румунією знаходяться на хорошому рівні, тому в Київ і Бухарест їхати поки немає потреби.

"Я відкритий для діалогу з українським і румунським лідерами. Візити в Київ і Бухарест сьогодні не настільки необхідні, оскільки відносини нашої країни з сусідніми державами (Україною і Румунією) знаходяться на хорошому рівні. Мої часті візити до Москви пов'язані з тим, що "завдяки" уряду і парламенту відносини Молдови з Росією – не найкращі, і я зобов'язаний виправляти ці помилки", – зазначив Додон.

Раніше голова парламенту Молдови Андріан Канду заявив, що Додон працює на Росію, у зв'язку з чим у парламенті можуть почати розслідування щодо ймовірної державної зради з його боку.

Фото: Джерело

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: