07.06.2018, 11:38

Удруге за два роки виграв мільйон

Француз, який виграв другий мільйон за два роки, заявив ЗМІ, що буде продовжувати грати, оскільки вірить, що «Бог любить трійцю».

Як стверджують математики, ймовірність такого збігу – приблизно 1 до 16 трильйонів, повідомляє BBC.

Уперше чоловік, імені якого не повідомляють, став переможцем в листопаді 2016 року. З того часу він продовжував грати в лотерею щотижня.

Минулого місяця він знову виграв джекпот у розмірі 1 млн євро.

Як розповів продавець кіоску в департаменті Верхня Савойя, де придбали переможний лотерейний квиток, переможець практично ніяк не відреагував на новину про повторний виграш. «Напевно, він вже звик вигравати», – припустив продавець.

«Мій мільйон» – лотерея, що відбувається одночасно з іншою великою європейською лотереєю EuroMillions з багатомільйонними джекпотами. Покупці квитків EuroMillions автоматично беруть участь у другому, але меншому розіграші.

 

Фото з відкритих джерел

 

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: