13.07.2018, 19:58

У ЄС – поїздом, а назад – як вийде

Поїздами до країн Європи з України їздять на 68% більше пасажирів, ніж повертаються.

"Укрзалізниця" в першому півріччі 2018 року перевезла з України до Європейського Союзу майже 187 тис. пасажирів, що на 68% більше, ніж кількість пасажирів, перевезених українською компанією за цей період у зворотному напрямку (111 тис.), інформує "Інтерфакс-Україна".

У першому півріччі 2017 роки кількість куплених квитків з України до ЄС на 72% перевищувала кількість квитків в зворотному напрямку – 81 тис. проти 47 тис.

Загалом пасажиропотік між Україною і ЄС за січень-червень 2018 року зріс у 2,3 рази до січня-червня 2017 року, зазначає компанія.

За словами в.о. голови правління "Укрзалізниці" Євгена Кравцова, такий показник обумовлений лояльною і зваженою тарифною політикою компанії.

За інформацією її прес-служби, найпопулярнішим напрямком, як і раніше, залишається Київ – Перемишль: в напрямку Польщі, поїзд №715 курсує завантаженим на 92%, №705 – на 57%. Загалом за цим маршрутом за півріччя перевезено 132 тис. пасажирів, або 70,6% від загальної кількості тих, хто виїхав до ЄС.

Другим за популярністю, згідно з даними "Укрзалізниці", став поїзд №67 Київ - Варшава, який у середньому виявився заповненим на 82% і за цей період перевіз 13 тис.пасажирів.

"Укрзалізниця" також повідомляє про значне зростання продажу квитків через інтернет-сервіси: з 41% від кількості проданих квитків у 2017 році до майже 50% – у першому півріччі-2018.

Компанія нагадує, що зараз онлайн-квитки можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення, окрім деяких додаткових. На додаткові поїзди та міжнародні потяги, що курсують сполученням з країнами СНД, пасажири можуть оформити і сплатити проїзд, після чого мають обміняти отриманий електронною поштою бланк замовлення на звичайний квиток у залізничних касах. Однак на деякі міжнародні поїзди квитки можна оформити через інтернет повністю. До них належать і поїзди №705 і №715 сполученням Київ – Перемишль.

 

Фото з відкритих джерел

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: