• Головна
  • Новини
  • У місті на Волині через кір скасували навчання у школах

06.04.2018, 20:44

У місті на Волині через кір скасували навчання у школах

У зв’язку зі стрімким зростанням чисельності хворих на кір, у Володимирі-Волинському зупинили навчання у школах до 14 квітня.

У зв’язку зі стрімким зростанням чисельності хворих на кір, у Володимирі-Волинському зупинили навчання у школах до 14 квітня.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі Володимир-Волинської міськради.

У мерії розглянули подання Володимир-Волинського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» про стан захворюваності на кір.

Враховуючи ускладнення епідемічної ситуації щодо захворюваності на кір та задля недопущення зростання захворюваності серед дітей, міська лада розпорядилася призупинити навчально-виховний процес у закладах загальної середньої освіти та позашкільних закладах освіти міста з 10 по 14 квітня. Також це стосується всіх культурно-масових заходів. 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: