• Головна
  • Новини
  • У Львові запрацювали паркомати з безготівковою оплатою

08.11.2018, 17:12

У Львові запрацювали паркомати з безготівковою оплатою

Сьогодні, 8 листопада, свою роботу розпочали перші міські паркомати, які приймають оплату за паркування карткою. Про це інформує прес-служба міської ради.

Львівська міська рада, ЛКП «Львівавтодор», Компанія Visa та Приватбанк оголосили про запуск нової послуги сплати за паркування у міських паркоматах за допомогою банківської картки.

Відтак, у Львові встановлено 18 муніципальних паркоматів, які облаштовано вбудованими POS-терміналами.

«Фактично це перші в Україні міські паркомати, їх уже є 18 штук, які власне встановлені ресурсно-фінансовою допомогою наших колег, за що ми їм дуже дякуємо. Для чого це потрібно? Це дає змогу дуже швидко, дуже мобільно через Apple Pay, через будь-який з ресурсів оплатити паркування.

З одного боку це дозволить принести кошти в бюджет міста, а з іншого боку не витрачати зайвий час над процедурою, яка є обов’язковою.

Ці термінали абсолютно нічого місту не коштували, вони є на балансі міста, таким чином це, можна сказати, подарунок від Visa та Приватбанку для міста.», — розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Важливо підкреслити, що до оплати приймаються картки всіх платіжних систем та банків.

«Нагадаю, що ціна за паркомісце відповідна до зони паркування: на закритих зонах паркування — 20 грн за годину, на відкритих зонах паркування — 15 гривень за годину і інша зона паркування — 5 грн за годину. У центрі міста є більше 30 паркоматів", — розповів Сергій Париляк, начальник відділу паркування ЛКП «Львівавтодор»

 

Фото-Мирослав Пархомик

 

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: