Перший супермаркет мережі Auchan Retail відкрили у 2010 році в Сокільниках, другий – на вул. Володимира Великого у 2015 році.Сьогодні, 14 грудня, у Львові відкрили третій супермаркет мережі «Ашан» на проспекті Чорновола, 16і.
Будівництво ТЦ «Ашан Чорновола» тривало менше року, а містобудівні документи видали у липні, пише Твоє місто.
Додамо, що перший супермаркет мережі Auchan Retail відкрили у 2010 році в Сокільниках, другий – на вул. Володимира Великого у 2015 році. У компанії кажуть, що третій торговий центр матиме площу у 5000 квадратних метрів, а його концепцією буде superstore. Планувалось, що в новозбудованому «Ашані» будуть ресторани і коворкінг. У торговій галереї, яка матиме площу 1500 кв. м, будуть понад 20 інших ресторанів, магазинів та сервісів відомих українських та європейських брендів.
Замовником будівництва є ТзОВ «Джамбо Маркет» та ТзОВ «Експерт-Інвест». Згідно з даними Youcontrol, обидві компанії пов’язані з Олександром Фтоміним, який є співвласником компаній групи «Авалон», що займається будівництвом низки житлових комплексів у Львові, зокрема першого хмарочосу на Сихові.


Фото: Твоє місто
За темою
- Град, дощ і шквали: синоптики попередили про негоду у Львові та області
27.07.2026, 07:32
- Як готується Львівщина до блекаутів: скільки Пунктів незламності працюватимуть
26.07.2026, 23:31
- У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
26.07.2026, 20:37
- У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
26.07.2026, 15:34
- Біля Самбора під час пожежі в будинку загинула 69-річна жінка
26.07.2026, 12:58
Львів
ТОП
У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
На Львівщині чоловік стріляв у бік Audi: суд призначив 4 роки ув’язнення
Біля Львова автомобіль збив 64-річного велосипедиста: чоловіка госпіталізували
У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
Біля Львова зафіксували землетрус магнітудою 2,8
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні