Об’єкти теплопостачання у Львові працюють в економному режимі з дотриманням температурного графіку подачі теплоносія, повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», опалення до будинків подається відповідно до температурного графіку подачі теплоносія. З огляду на плюсову температуру зовнішнього повітря теплоносій подається нижчої температури, в порівнянні з минулим тижнем.
За словами тепловиків, відповідно до встановлених норм і правил, температура теплоносія, який подається до будинку, залежить від температури зовнішнього повітря. Згідно з встановленим температурним графіком, температура теплоносія зменшується, якщо надворі тепло і, навпаки — збільшується, якщо надворі холодно. З огляду на плюсову температуру теплоносій подається нижчої температури в порівнянні з минулим тижнем.
Однак, як повідомляють тепловики, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі, а саме:
при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6… +80С — повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);
при зниженні температури зовнішнього повітря вище +6… +80С подача теплоносія відновлюється.
Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку. Найкраще, коли ця особа живе в даному будинку.
Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається!
Регулювання подачі теплоносія мешканцями будинку дає можливість їм не залежати від регулювання подачі тепла теплопостачальною організацією та економити кошти.
«Сьогодні більше 96% усіх наших споживачів житлового фонду, який обслуговує „Львівтеплоенерго“, мають загально будинкові лічильники. Отож, вони самі можуть регулювати подачу тепла в будинок: встановлювати комфортну для них температуру та економити кошти. Однак, потрібно це робити технічно правильно», — наголосили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».
Нагадаємо, ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає опалення до будинків у Галицький, Личаківський, Франківський, Шевченківський і Сихівський райони. Залізничний район обслуговує ЛКП «Залізничнетеплоенерго».
За темою
- У Львові призупиняють опалювальний сезон
27.03.2024, 14:07
- Готовність до опалювального сезону понад 80% – Шмигаль
16.09.2022, 19:20
- Львів’яни можуть залишитися без тепла через борги тепловиків перед «Львівгазом»
29.12.2021, 13:46
- Шмигаль оцінив, чи вистачить Україні газу на «жорсткий» опалювальний сезон
12.11.2021, 13:59
- Жодних доручень РНБО про віялові відключення немає – Шмигаль
05.11.2021, 15:08
Обговорення
Суспільство
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми