• Головна
  • Новини
  • У Львові дітей запрошують на благодійний показ українського мультфільму

16.08.2018, 23:00

У Львові дітей запрошують на благодійний показ українського мультфільму

Для дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, а також дітей воїнів АТО проводитимуть благодійні покази української кінострічки «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Організатор — Торгово-розважальний центр Victoria Gardens та кінотеатр MULTIPLEX у співпраці з дистриб’ютором FILM.UA. Покази відбуватимуться з 16 до 22 серпня, щодня, о 10.00 год в приміщенні кінотеатру «Multiplex», (вул. Кульпарківська, 226 а, 2 поверх), пише Медіастар.

«З проханням провести повторний благодійний показ кінострічки до нас звернулись представники ТРЦ Victoria Gardens. „Викрадена принцеса“ — рекордсмен вітчизняного прокату серед фільмів українського виробництва. Ми розуміємо, що не всі встигли потрапити на сеанси, але усвідомлення того, що є діти, які не потрапили на показ мультфільму з об’єктивних причин? підштовхнуло до рішення підтримати ініціативу. Ми радіємо, що отримали згоду дистриб’ютора та вже 16 серпня запускаємо перший сеанс», — керівник львівського кінотеатру Долінська А.В.

Загалом планується, що кінотеатр відвідає більше тисячі дітей протягом додаткового тижня прокату. Дякуємо за поширення повідомлення про благодійний показ львівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: