22.10.2018, 12:56

У Львові азербайджанці викрали 35-річного турка

У Львові викрали громадянина Туреччини і вимагали за нього 100 тис. доларів викупу, повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.

Зловмисників затримали правоохоронці. Життю і здоров'ю викраденого нічого не загрожує.

У Галицький відділ поліції 21 жовтня ввечері надійшло повідомлення про викрадення громадянина Туреччини. За словами заявника, невідомі, погрожуючи зброєю, посадили чоловіка в автомобіль та повезли у невідомому напрямку. За його звільнення зловмисники вимагали сто тисяч доларів США у знайомого викраденого – його співвітчизника.

За цими фактами були відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) КК України та ч.2 ст.189 (вимагання) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – до семи років позбавлення волі.

Під час оперативних заходів працівники управління стратегічних розслідувань спільно з оперативниками управління карного розшуку та бійцями КОРД поліції Львівщини затримали в порядку ст.208 КПК України трьох зловмисників, причетних до викрадення 35-річного громадянина Туреччини та вимагання коштів за його звільнення.

«Викраденого іноземця звільнено – зараз загрози його життю та здоров’ю немає. Особи зловмисників встановлені – це двоє громадян Азербайджану віком 26 та 27 років, а також 40-річний громадянин Туреччини. Невдовзі суд обере їм міру запобіжного заходу», - розповів очільник поліції Львівщини Валерій Середа.  

Попередньо встановлено, що 19 жовтня на площі Галицькій у Львові вони викрали 35-річного громадянина Туреччини та вимагали гроші у сумі сто тисяч доларів США за звільнення у його знайомого.

Проводиться досудове розслідування.

Фото ілюстративне

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: