У Львові СБУ затримала працівницю Центру надання послуг учасникам бойових дій, яка вимагала гроші з бійця АТО.
Співробітники Управління СБ України у Львівській області викрили на хабарництві працівницю Центру надання послуг учасникам бойових дій ЛМР, повідомляється на сторінці Управління у Facebook.
Здирниця вимагала від бійця АТО 18 тисяч гривень за безперешкодне оформлення одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань у сумі 100 тисяч гривень.
Оперативники спецслужби затримали чиновницю в одному з парків міста під час одержання усієї суми неправомірної вигоди.
Під час затримання жінка намагалася чинити опір правоохоронцям та позбутися хабара.
Операція з викриття хабарниці проводилася спільно зі слідчими Нацполіції та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання оголошення затриманій про підозру та обрання міри запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.
Фото джерело
За темою
- На Львівщині чоловік після конфлікту з тещею підпалив будівлю і вчинив самоспалення
09.06.2026, 11:52
- Курсант Нацакадемії сухопутних військ отримав умовний термін за смертельний постріл під час навчань
09.06.2026, 10:35
- На Львівщині суд конфіскував рушницю у браконьєра, який полював у нацпарку
08.06.2026, 19:24
- Суд у Львові оштрафував псевдомінера за неправдиве повідомлення про замінування ТЦ
08.06.2026, 18:46
- Екссуддя зі Львова намагався через Верховний Суд повернути посаду, але припустився помилки в позові
08.06.2026, 17:45
Обговорення
Львів
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні