26.04.2018, 09:23

У центрі Львова поки не побільшає пішохідних вулиць

Від проспекту Свободи до вулиці Банківської планували облаштувати пішохідну зону, а рух приватного транспорту — реорганізувати через вулицю Гнатюка.

Запровадження пішохідної зони на частині вулиці Дорошенка, від проспекту Свободи до вулиці Банківської, у Львові вирішили відкласти. Про це під час робочої зустрічі повідомив заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак, — інформує прес-служба ЛМР, пише Твоє місто. 

«Маємо рішення комісії з безпеки дорожнього руху, прийняте ще в травні 2017 року, щодо облаштування пішохідної зони на вул. Дорошенка від пр. Свободи до вул. Банківської. Комісія фактично одноголосно прийняла таку пропозицію. Тому рішення комісії потрібно виконувати, на його реалізацію виділено кошти та розроблено відповідні проекти. Однак, ми відкриті на пропозиції від громадськості по цьому рішенню. Тому беремо невелику паузу щодо його впровадження», — розповів Сергій Бабак.

Запровадити пішохідну зону на Дорошенка планували з травня, після перенесення зупинки. Для громадського транспорту система руху не зміниться, натомість приватні автомобілі об’їжджатимуть цю ділянку по вулиці Гнатюка.

Нагадаємо, рішення заборонити в’їзд приватного транспорту на частині вулиці Дорошенка у Львові міська комісія з безпеки дорожнього руху ухвалила торік у травні.

Таке рішення мало пришвидшити рух громадського транспорту на Дорошенка та зменшити аварійність на Банківській.

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: