16.07.2018, 15:07

Трамп похвалив "чемпіонат на крові"

Президент США Дональд Трамп привітав російського президента Володимира Путіна із проведенням "одного з найкращих" Чемпіонату світу з футболу.

Про це Трамп заявив перед початком двостороннього саміту з російським лідером у Гельсінкі, пише Європейська правда.

Обоє президентів коротко виступили перед пресою. У вступному слові Путін заявив, що у останні місяці у нього із Трампом продовжувалися постійні контакти "по телефону та на різних майданчиках міжнародних заходів", однак тепер настав час "докладно поговорити про двосторонні відносини та больові точки у світі".

Після лідера РФ слово взяв американський президент, його заяви були перекладені для Путіна російською мовою. Трамп почав із того, що привітав главу РФ з "одним із найкращих" Чемпіонатів світу.

"Я хотів би привітати вас з надзвичайно успішним Чемпіонатом світу, одним із найкращих коли-небудь", - сказав Трамп, додавши, що сам трохи дивився чемпіонат у США.

Трамп заявив, що разом із російським лідером вони обговорять "все" - від торгівлі до військових питань та Китаю. Американський президент також сказав, що вони сподіваються "зробити щось" у відношенні до своїх ядерних арсеналів.

"Ладнати з Росією – це хороша, а не погана річ", - сказав він.

Фото: джерело

  • ,
  • ,
  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: