Можу говорити про це, як скоріш за все про скоординовану і взаємопов'язану безвідповідальність всіх учасників події!
Стосовно сьогоднішніх подій під ГПУ, можу говорити як скоріш за все про скоординувану і взаємопов'язану безвідповідальність всіх учасників події!
Мені не відома доля і мотиви людини, яку передали/екстрадували в РФ по запиту ФСБ, адже тут основний акцент на те, що офіційна українська влада в особі ГПУ, передала людину в руки країні агресору:
- яка нехтує правами людини;
- тримає в заручниках громадян України;
- приховує на своїй території осіб, проти яких в Україні відкриті кримінальні провадження про державну зраду, та інші злочини;
- підтримує тероризм, за допомогою якого воює з Україною.
Ок, припустимо, що Тимур Тумгоєв воював на боці ІДІЛ (хоча це тільки озвучена версія з Кремля), то чому його не передали в руки правосуддя США ?
Я ще готовий зрозуміти, якщо це був би обмін, наприклад на Януковича, - тоді хоч якась логіка у офіційній версії генерального прокурора була б присутня, і напевно не було б аж таких запитань до дій прокуратури, як і підстав для будь яких звинувачень в бік України в покриванні терористів. З чого можна зробити висновок, що Юрій Луценко не тільки не компетентний генеральний прокурор, нажаль він почав деградувати як політик, який по своїй природі і за замовчуванням має прораховувати всі можливі наслідки, трактування таких дій, а відповідно всі можливі репутаційні наслідки, - як і ким, а головне - навколо чого буде формуватися громадська думка... Дуже шкода.
Тепер по факту інформаційного супроводу та похідних обставин:
- що ми отримали в Києві ?
- акцію протесту, з повною "драматургією" в кольоровому телезображенні і вчергове звинувачення, що "влада зливає патріотів". На додачу до всього, в кульмінації "сюжету", в прямому ефірі під роздачу потрапила журналіст телеканалу News One ... Зараз не про редакційну політику телеканалу і реакцію на неї, зараз запитання, яке знаходиться виключно в правовій площині і на яке б мав дати відповідь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, як офіційну оцінку щодо реакції на адмінпорушення з боку поліції ? Бо по телекартинці реакції ніякої!!!
До речі, це вже не перший такий прецедент, а відповідно, ще одне трактування, що влада потакає радикалам, що вона не здатна захистити від правопорушення і т.д. З боку організаторів акції теж не було спроби зупинити відверту провокацію, яка тепер зі всіх учасників формує образ радикальних та неадекватних осіб, які в своїх діях нічим не відрізняються від тітушок. Але тепер до цього образу в інформаційному просторі методично додається приставка - "патріоти"... От як це корелюється з патріотизмом та гідністю ?
Якщо ще врахувати, що організатори акції і затегані в цьому пості посадові особи знають один одного особисто, у мене тільки одне запитання - для кого і навіщо був весь цей цирк ?!?!?!
Фото автора
За темою
- У Сумах чоловік загинув після ймовірного вибуху гранати на проспекті Лушпи
13.05.2026, 23:19
- У Києві затримали дезертира, який реєстрував Starlink для російських військових
13.05.2026, 23:07
- Росія здійснила найтривалішу масовану атаку за час великої війни — під ударом опинилися 13 областей
13.05.2026, 21:54
- Рух «Чесна мобілізація» закликав перевірити відстрочки блогерів та активістів
13.05.2026, 17:30
- На Миколаївщині військового підозрюють у вбивстві двох побратимів під час застілля
13.05.2026, 16:37
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Дрогобиччині чоловік підпалив авто колишньої дружини: його затримали
На Миколаївщині військового підозрюють у вбивстві двох побратимів під час застілля
У посилках на кордоні з Львівщиною виявили понад 5 кг сушених мухоморів
Суд замінив ув’язнення фігуранту справи про вбивство валютника у Львові на виправні роботи
У Самборі викрили схему для ухилянтів: у керівниці лікарні вилучили мільйони готівки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
