Спортсменів з РФ позбавлено медалей через використання допінгу на Олімпійських іграх у 2008, 2012 та 2014 роках
Міжнародний олімпійський комітет вимагає від Росії повернення 24 медалей. Спортсменів з РФ позбавлено призів через використання допінгу під час Олімпійських ігор у 2008, 2012 та 2014 роках. Досі росіяни повернули лише 5 медалей, передає Польське радіо.
Міжнародний олімпійський комітет звернувся до Олімпійського комітету Росії з письмовим проханням повідомити всі спортивні організації про необхідність повернення медалей. Це стосується також спортсменів, стосовно яких не виявлено порушення антидопінгових правил, але вони виступали в командній дисципліні зі спортсменами, котрих дискваліфіковано.
Російські ЗМІ нагадують, що найбільше випадків застосування російськими спортсменами заборонених препаратів виявлено під час олімпійських змагань 2008, 2012 та 2014 років.
У рапорті Всесвітнього антидопінгового агентства вказано, що в Росії функціонує організована система фальсифікації допінг-проб. У таких діях брали участь лікарі, державні чиновники та представники спеціальних служб.
За темою
- Іспанія вдруге в історії виграла чемпіонат світу з футболу
21.07.2026, 09:55
- Збірна України опустилася на 33-тє місце у рейтингу ФІФА після ЧС-2026
20.07.2026, 23:13
- Магучіх стала другою на етапі Діамантової ліги в Лондоні
18.07.2026, 19:31
- Третє "золото" сезону: Лузан та Рибачок тріумфували на етапі Кубку світу в Монреалі
11.07.2026, 15:55
- МОК тимчасово відновив у правах Олімпійський комітет Росії
07.07.2026, 18:21
Спорт
ТОП
У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
На Львівщині чоловік стріляв у бік Audi: суд призначив 4 роки ув’язнення
Біля Львова автомобіль збив 64-річного велосипедиста: чоловіка госпіталізували
У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
Біля Львова зафіксували землетрус магнітудою 2,8
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні