10.05.2018, 11:27

Ще одна країна погрожує розробляти ядерну зброю

Ер-Ріяд почне розробляти ядерну зброю, якщо Тегеран відновить свою ядерну програму.

Про це заявив міністр закордонних справ Саудівської Аравії Адель аль-Джубейр в інтерв'ю CNN.

"Ми зробимо все, щоб захистити наш народ. Ми заявили дуже ясно, що якщо Іран отримає ядерний потенціал, ми зробимо все можливе, щоб зробити те ж саме", - сказав він, передає Європейська правда. 

Глава МЗС похвалив рішення президента США Дональда Трампа вийти з ядерної угоди з Іраном. Він додав, що в угоди є недоліки, зокрема в ній нічого немає про ракетну програму Ірану і підтримку тероризму.

"Ми вважаємо, що ядерна угода була помилковою", - зазначив міністр.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп офіційно оголосив про вихід США з ядерної угоди з Іраном. ЄС заявив, що залишається відданим ядерній угоді з Іраном і не збирається виходити з неї, незважаючи на рішення Трампа.

Президент Ірану Хасан Рухані пригрозив відновити збагачення урану у більших, ніж до цього, масштабах, якщо ядерна угода провалиться.

Фото Кореспондент

  • ,
  • ,
  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: