31.05.2018, 23:04

Ростемо ж ми, гей: Україна – Марокко 0:0

Збірна України з футболу зіграла внічию у товариському матчі.

Збірні України та Марокко зустрічалися на нейтральному полі у швейцарській Женеві, повідомляє espreso.tv

Головний тренер нашої команди Андрій Шевченко дотримався обіцянки, даної перед матчем і дав зіграти багатьом футболістам, які раніше отримували у збірній мало ігрового часу.

Зокрема, дебютували у національній команді захисник Микита Бурда та півзахисник Микола Шапаренко.

Впродовж всього матчу агресивніше діяли марокканці, які були близькі до успіху у першому таймі. На 22-й хвилині небезпечно з меж штрафного майданчика пробивав Хакім Зійєш, після чого голкіпер українців Андрій П'ятов перевів м'яч у штангу.

На 36-й хвилині міг забивати Нордін Амрабат, який вирвався сам на сам, але П'ятов залишив карний майданчик та заблокував удар, після чого м'яч рикошетом пролетів поруч зі штангою.

Українці реальних можливостей для взяття воріт не створили та завершили зустріч внічию 0:0.

Гра проти Марокко стала одним із останніх випробувань збірної України перед стартом у новому турнірі для національних команд - Лізі націй, де її суперниками восени будуть Словаччина та Чехія.

Марокко готується до фінальної частини чемпіонату світу, де на груповому раунді зустрінеться з Іспанією, Португалією та Іраном.

2 червня на команду Андрія Шевченка чекає ще один товариський матч - у французькому Евіані українці зіграють проти Албанії.