Минулої ночі, з 31 березня на 1 квітня, Росія не атакувала Україну ударними безпілотниками типу «Shahed». Повітряні сили повідомляли лише про загрозу застосування авіаційних засобів ураження, але жодних пусків «шахедів» зафіксовано не було
Як повідомив керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко, ворожих дронів у небі над Україною цієї ночі не спостерігалося.
«Ударних БПЛА не було. Слідкуємо далі, поки це нічого не означає», – написав він у соцмережах.
Моніторингові ресурси та Повітряні сили також не повідомляли про ворожі пуски дронів-камікадзе. Водночас для прифронтових областей залишалася загроза авіаційних ударів.
Проте, напередодні, 31 березня, Росія здійснила чергову повітряну атаку по території України, проте цієї ночі ворожої активності з використанням безпілотників зафіксовано не було.
За темою
- Російські безпілотники пошкодили сортувальний центр «Нової пошти» у Сумах: під загрозою понад 13 тисяч відправлень
17.06.2026, 13:57
- Священника ПЦУ в Києві засудили за дописи про війну та «покаяння» українців
17.06.2026, 13:43
- Зеленський: Саміт G7 приніс важливі результати
17.06.2026, 12:17
- Помер хлопчик, якого у лютому збила на переході суддя в Кривому Розі
17.06.2026, 11:31
- ППО знешкодила 97 зі 119 дронів, якими росіяни атакували Україну
17.06.2026, 09:23
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні