03.08.2025, 10:14
росія атакувала Україну 83 повітряними цілями: ППО збила 61, серед них — балістичний "Іскандер"
У ніч проти неділі, 3 серпня, війська Російської Федерації здійснили масовану повітряну атаку на територію України, використавши 83 засоби ураження. Про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ.
Загалом ворог застосував:
-
76 ударних БпЛА типу Shahed та дронів-імітаторів;
-
1 балістичну ракету Іскандер-М;
-
5 зенітних керованих ракет С-300/С-400;
-
1 крилату ракету Х-22.
Сили протиповітряної оборони змогли знищити 60 дронів та балістичну ракету, переважно на півночі, півдні, сході та в центрі країни.
Водночас, за попередніми даними, зафіксовано влучання шести ракет та 16 дронів у восьми регіонах. Уламки збитих повітряних цілей падали щонайменше у двох локаціях, спричинивши пошкодження та ймовірні пожежі.
Напередодні, ввечері 2 серпня, російська армія завдала ракетного удару по Миколаєву. Унаслідок атаки постраждали семеро людей, у місті спалахнули пожежі, зафіксовано численні руйнування.
Уночі також лунали вибухи у Києві — на тлі попередження про загрозу балістичних ракет. Щонайменше 10 вибухів пролунали у Балаклії на Харківщині, де від ворожих дронів зайнялися приватні будинки. У Чугуєві постраждали троє людей.
Сили оборони продовжують відбивати повітряні удари, однак масштаби останньої атаки свідчать про спроби росії виснажити українську ППО та тероризувати мирне населення.
За темою
- ВАКС визначив заставу для співробітника СБУ у справі про вимагання 150 тис. доларів
17.06.2026, 15:30
- Підтримка втручання президента в роботу уряду та парламенту в Україні знизилася більш ніж на чверть — опитування КМІС
17.06.2026, 15:07
- Російські безпілотники пошкодили сортувальний центр «Нової пошти» у Сумах: під загрозою понад 13 тисяч відправлень
17.06.2026, 13:57
- Священника ПЦУ в Києві засудили за дописи про війну та «покаяння» українців
17.06.2026, 13:43
- Зеленський: Саміт G7 приніс важливі результати
17.06.2026, 12:17
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні