02.07.2018, 20:34

РФ доклала руку до збільшення чисельності біженців

270 тисяч людей вимушено покинули свої домівки на південному заході Сирії в результаті двотижневої ескалації бойових дій.

Про це повідомив йорданський представник ООН у справах біженців Мохаммад Хаварі, передає "Еспресо" із посиланням на Reuters.

Організація Об'єднаних Націй заявила, що минулого тижня 160 тисячам осіб довелося втікати від важких бомбардувань. Люди здебільшого переховувалися в селах та районах поблизу ізраїльського та йорданського кордонів.

"Наше останнє оновлення показує, що число переміщених осіб на півдні Сирії перевищило 270 000 осіб", – сказав Хаварі.

Організація Об'єднаних Націй попередила про гуманітарну катастрофу на південному заході Сирії, викликаної бойовими діями, які спалахнули після наступу підтримуваної Росією урядової армії.

Йорданія, яка прийняла понад півмільйона переміщених сирійців з початку війни, і Ізраїль заявили, що вони не відкриють свої кордони для біженців. Йорданія домовилася провести переговори з РФ з метою зупинити наступ.

Регіон є політично чутливим через його розташування поблизу Ізраїлю і Йорданії і існування там угоди про "деескалацію", узгодженої між США, Йорданією і союзником сирійського уряду Росією.

Президент Сирії Башар Асад неодноразово обіцяв повернути "кожен дюйм" прикордонних з Йорданією та Ізраїлем частин Сирії, зокрема окупованих Ізраїлем Голанських висот.

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: