• Головна
 • Новини
 • Результативність зморених працею трударів депутатської ниви

Наталя Тимчій

політик

Громадська діячка, львів'янка.


18.07.2018, 10:41

Результативність зморених працею трударів депутатської ниви

Депутати пішли на канікули, а політологи, журналісти, блогери обговорюють підсумки парламентського сезону.

Не можна сказати, що він був значущим та показовим — скоріше, показовим було те, що не було зроблено або прийнято: адже це ознаки, яким стане сезон передвиборчих перегонів.

Насамперед, не був оновлений ЦВК. Рада не врахувала забаганки Президента, він не зміг ввести до нового складу комісії більшість своїх людей — тож, здається, залишить Охендовського на її чолі.

Це свідчить, що влада зацікавлена в “ручному” управлінні ЦВК, та, вірогідно, зробить ставку на фальсифікацію виборів та адмінресурс.

Залишилися нереформованими СБУ, дипломатична служба, органи місцевого самоврядування. Це зрозуміло — реформовані спроможні служби та незалежне місцеве самоврядування небезпечне для Президента та його електоральних перспектив.

А вони невблаганно знижуються. Президент нервує, погрожує парламентарям черговим зняттям недоторканості, вимагає для себе і своїх партнерів дедалі більше повноважень і преференцій.

Депутатів, як і завжди в ситуації шантажу й примусу, це дратує, і вони дрейфують від коаліції та Порошенка. Навіть в блоку його імені, набраному перед виборами з усіх верств і резервів, шукають нові можливості.

І такою новою можливістю має стати публічно започаткована й надзвичайно важлива дискусія — про Новий суспільний договір.

Маємо надію, що вкрай необхідне перезаснування державних інституцій та Конституції, реальні зміни у державному управлінні почнуться вже незабаром, після літніх канікул. Адже участь усіх українців у вирішенні державних справ стає дедалі нагальнішою.

Фото: з відкритих джерел

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: