Євген Комаровський

педіатр


20.08.2018, 20:16

Реакція на інтерв`ю

В інтерв'ю Дмитру Гордону Ви сказали про риболовлю і Путіна. Засоби масової інформації та соцмережі зійшли з розуму - одні схвалюють Ваші слова, інші лають. Ви бачили цю реакцію? Як думаєте, чому така істерика? З чим це пов'язуєте? Що б ви всім відповіли?

В інтерв'ю Дмитру Гордону Ви сказали про риболовлю і Путіна. Засоби масової інформації та соцмережі зійшли з розуму - одні схвалюють Ваші слова, інші лають. Ви бачили цю реакцію? Як думаєте, чому така істерика? З чим це пов'язуєте? Що б ви всім відповіли?

Також, мабуть, хтось нагорі злякався, що ви підете на вибори - у Вас репутація та підтримка людей. І, зрозуміло, тут же запустили хвилю дискредитації. Що б ви їм відповіли, варто їм так побоюватися конкуренції з вашого боку?

Відповім тезисно:

- Ніхто не збожеволів. Інтерв'ю - 2 місяці. Його подивилися мільйони людей. Всі, кого збудили мої слова, збудилися 2 місяці тому. Всі збуджені зараз  - збуджені цілеспрямовано.

- Все просто і зрозуміло: з'явилася текстова версія інтерв'ю, з фразою в заголовку «я піду в президенти», дехто переполошився і вирішив обгадити Комаровського профілактично. Ну ви ж не повірите, що всі раптом хором і безкоштовно кинулися малювати карикатури і писати гидоти всюди, де тільки можна. - Про мої слова. Я готовий розмовляти з ким завгодно і де завгодно, якщо є хоч найменший шанс поліпшити ситуацію. Це краще, ніж стріляти і гадити один одному на голови. - Коли ти промовляєш неоднозначну фразу, випередивши її словами «уявляю, скільки на мене виллють лайна», завжди сподіваєшся на те, що твої друзі не будуть бігти попереду паровоза зі смердючими відрами напереваги.

-  Дуже приємно, що з 5000 моїх фейсбук-друзів лише 12 осіб виявилися любителями повчити мене патріотизму. Страшенно прикро наступне: скільки актуальних тем було піднято в інтерв'ю! Але причепилися до однієї фрази ... Загалом, захисту на вікнах не буде, кондиціонерів не повісять, стілець біля реанімації не поставлять і пишатися будуть своєю показовою толерантністю. Знаєте, чому я не піду в президенти? Тому, що коли на мене починається полювання, то лише 30 людей напише добрі листи, а публічно не підтримуватиме практично ніхто. Ніби всі  навколо прихильники війни до переможного кінця.

Я звичайно ж дізнаюся, чиї гроші стоять за цим полюванням. І зроблю все, щоб мої читачі за цю людину не голосували. Маючи на сьогодні 6,5 млн передплатників в основних соціальних мережах, я теж можу дати здачі. - Ще раз прошу: відчепіться, не вчіть мене любові до Батьківщини. - Всіх хто прочитав прошу: не дозволяйте собою маніпулювати. Це тільки початок найбільш  підлої і аморальної президентської кампанії в історії України.

Фото з відкритих джерел

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Нацполіція опублікувала відео затримання мінера моста у Києві

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

Андрій Вихопень

Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

Михайло Цимбалюк

Для кожного з нас Іван Франко – це символ невтомної праці та віри в українство!

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: