04.09.2018, 14:49

Порошенко розповів про підтримку України Австрією

Позиція Австрії у питанні підтримки України залишається твердою і надійною.

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час спільної з федеральним канцлером Австрії Себастіаном Курцом прес-конференції, повідомляє Укрінформ.

"Я дуже вдячний пану федеральному канцлеру й Австрії за тверду і надійну підтримку України, за прийняття рішень по санкціях (проти Росії — ред.), підтримку нас у Генеральній асамблеї ООН. Це — позиція надійного партнера, яким, на мою думку, на сьогоднішній день є Австрія", - підкреслив Порошенко.

Він запевнив, що Україна і Австрія продовжуватимуть співпрацю на всіх рівнях, та розповів, що передав через канцлера запрошення відвідати Україну австрійському президентові. Глава держави додав, що українська сторона запросила австрійську делегацію на роковини Голодомору в листопаді.

За його словами, Україна зацікавлена в Австрії як у надійному торговельному, політичному, економічному і гуманітарному партнерові. Зокрема, Порошенко проінформував, що до Києва нині прибула потужна бізнес-делегація з Тіроля.

"Це (позиція Австрії — ред.) є яскравим свідченням дуже потужної підтримки України з боку офіційного Відня, з боку австрійського уряду і чітке розуміння, що жодні чемпіонати світу з футболу, весілля з казаками не можуть зупинити російського агресора", - запевнив Президент.

Фото: Укрінформ

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: