20.02.2019, 09:54

Польща потребує лікарів з України, - ЗМІ

Кожен п’ятий лікар у Польщі перевищив пенсійний вік, повідомило «Польське радіо» з посиланням на звіт Головного статистичного управління (GUS).

Відсоток найстарших медиків зростає. Експерти наголошують, що старші лікарі добре працюють, у них великий досвід, але справа в тому, що в кожну мить вони можуть відмовитися від роботи і вийти на пенсію. Для системи, яка постійно змушена боротися з нестачею кадрів, це стало б великим ударом. А загроза, що старші медики вирішать припинити свою професійну діяльність, - реальна.

Причина, на думку експертів, в електронізації системи охорони здоров’я. Для частини старших лікарів проблемою може виявитися, наприклад, виписування електронних рецептів чи лікарняного.

Експерти вказують, що лікарі з закордону, особливо з України, мали підсилити систему охорони здоров’я в Польщі. І дійсно, за даними Верховної лікарської палати (NIL) у 2017 році в Польщі працювало 1137 лікарів-іноземців, українців було найбільше – 306. Проте, все це надто мало – вказують фахівці.

ПР

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Світ

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: