06.07.2018, 09:59

Пластик як "вбивця піаністів" у ВР

Парламент боротиметься з кнопкодавством через нові картки для депутатів.

У Верховній Раді планують з 2019 року запровадити електронні ідентифікаційні картки для народних депутатів. 

Про це голова парламенту Андрій Парубій повідомив 5 липня, відкриваючи церемонію урочистого підписання Стратегії електронного парламентаризму на 2018-2020 роки, пише УП.

"Завдяки ID-картці народного депутата буде забезпечуватися контроль доступу народного депутата на засідань Верховної Ради, на засідань комітетів", – сказав він

"Ця картка буде також посвідченням народного депутата  Найголовніше – це буде контроль за голосуванням кожного депутата", – додав Парубій.

Він зазначив, що для цього потрібно буде обладнати комітети і входи в парламент.

"Ми ставимо мету, щоб уже в наступному році ми випробували цю систему в тестовому режимі. – і щоб вона повністю запрацювала наступного року. Це буде революційна ідея для роботи парламенту", – заявив Парубій.

Перший заступник керівника апарату Володимир Слишинський представив Стратегію електронного парламентаризму на 2018-2020 роки.

Серед її пріоритетних завдань він назвав автоматизацію всіх етапів законотворчого процесу: електронний документообіг, електронний цифровий підпис, персональний кабінет користувача, корпоративний Інтранет-портал для роботи з електронними документами.

У співпраці з Адміністрацією президента та Кабінетом міністрів також хочуть продумати переведення у цифровий формат документообігу в "законодавчому трикутнику".

Фото: Джерело

 

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: