Поліція відкрила два кримінальні провадження через заворушення біля парламенту.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції, інформує Zik.
"За вчинення правопорушень до управлінь поліції доставили двох чоловіків, обох затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України", – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що правоохоронці затримали 26-річного жителя Дніпропетровської області. Він, за словами поліції, під час сутички застосував газовий балончик відносно працівників поліції.
Через це правоохоронці отримали хімічні опіки очей.
За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 КК (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу). Максимальне передбачене покарання – позбавлення волі на строк до п’яти років.
"Також затримали 49-річного уродженця Кіровоградщини, котрий чинив опір поліцейським, які забезпечували правопорядок під час вчорашньої масової акції на вулиці Грушевського", – повідомляє поліція.
Його дії правоохоронці наразі кваліфікують за ч. 2 ст. 342 КК (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону).
Санкція його статті передбачає позбавлення волі на строк до двох років.
"Вирішується питання щодо обрання затриманим міри запобіжного заходу", – додали в Нацполіції.
Фото: Нацполіція
За темою
- Юлія Тимошенко: Множинне громадянство – шлях до руйнації української нації, українського народу та України
18.06.2025, 14:06
- Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроєкт щодо компенсації за невикористані відпустки для військовослужбовців
04.06.2025, 21:28
- Правило Болар: в Україні зробили крок до здешевлення медикаментів
22.05.2025, 21:31
- Жаданий подарунок забудовникам. Нардеп Гривко зі «Слуги народу» здивував законопроєктом
10.09.2024, 13:51
- Кива більше не народний депутат
15.03.2022, 15:12
Обговорення
Суспільство
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми