На Волині в шахтаря не витримало здоров’я через відстоювання заборгованої зарплати від держави.
Працівник шахти №10 «Нововолинська» Микола Ковальчук, який разом з іншими шахтарями брав участь у підземному страйку з вимогою виплати зарплат, опинився в лікарні, повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.
За його словами, в ніч на 4 липня в шахтаря почалася блювота й кровотеча.
Два дні тому гірники однієї зі змін відмовилися підніматися на поверхню з шахти. Пізніше до них приєдналися й інші колеги. До страйку працівників копальні змусила заборгованість з зарплати за три місяці – квітень, травень і червень. Крім того, гірники вимагають закінчити будівництво шахти.
Ковальчука госпіталізували медики гірничо-рятувальної служби. Наразі під землею залишаються 46 гірників.
За словами голови профспілки, вчора він дізнався від виконувачки обов’язків міністра фінансів Оксани Маркарової, що уряд виділив 220 мільйонів гривень на виплату зарплати гірникам. Проте ще належить пройти всі бюрократичні процедури, щоб ці кошти дійшли до працівників шахт, а загальна сума заборгованості, зазначив Волинець, складає понад 1 мільярд гривень.
3 липня у Львівській області шахтарі провели пікети через заборгованість з зарплати.
Фото: Джерело
За темою
- У Шацькій громаді планують встановити антидронові сітки на дорогах біля кордону з Білоруссю
10.06.2026, 16:13
- Депутат від «Слуги народу» влаштував конфлікт із журналістами і знищив їхній телефон
29.05.2026, 18:23
- На Волині викрили схему пільгового розмитнення авто на понад 800 млн грн
27.05.2026, 20:58
- На Волині 10-річна дівчинка стала жертвою педофіла у ліфті
12.04.2023, 21:43
- Ще одна парафія на Волині перейшла до ПЦУ
22.11.2022, 15:11
Обговорення
Луцьк
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні