"Дніпроазот" заявляє про готовність відновити виробництво рідкого хлору за вищою ціною.
Підприємство, яке розташоване у Кам’янському на Дніпропетровщині і є єдиним виробником рідкого хлору для знезараження питної води в Україні, просить АМКУ узгодити збільшення ціни на цю продукцію.
Про це повідомляє "Радіо Свобода" із посиланням на комерційного директора підприємства Андрія Пустовойта.
За його даними, завод підготував економічне обґрунтування необхідності підвищення цін на вироблену продукцію й направив звернення до Антимонопольного комітету України, де воно перебуває на розгляді вже два тижні. Мета даного звернення – отримати висновок про можливість підвищення підприємством ціни на рідкий хлор, зазначив комерційний директор.
"Нова ціна на хлор, яку пропонує наше підприємство, відповідає середньоринковій у 2018 році. Обладнання з виробництва хлору на підприємстві перебуває в робочому стані та готове до відновлення виробництва в будь-який момент", – сказав він.
Як зазначив Андрій Пустовойт, "Дніпроазот" пропонує вже зараз укласти прямі контракти (без підприємств-посередників) на поставку рідкого хлору. Ці контракти набудуть чинності відразу ж після отримання роз’яснень від АМКУ.
За його даними, через здорожчання енергоресурсів у червні "Дніпроазот" повністю зупинив своє виробництво, зокрема зупинила свою роботу хлорна група цехів, обсяг виробництва яких складала 10% від загального обсягу продукції підприємства.
Водночас у вівторок стало відомо, що комунальне підприємство "Аульський водовід" на Дніпропетровщині, який забезпечує питною водою Дніпро, Кам’янське, Верхньодніпровськ і прилеглі райони, отримав імпортний рідкий хлор. Як повідомив заступник голови облради Валерій Безус, поставку речовини здійснили автомобільним транспортом. Однак звідки саме надійшов хлор, не повідомляється.
Фото з відкритих джерел
За темою
- Стало відомо, скільки водоканалів знезаражують воду хлором
15.08.2018, 12:58
- Українського хлору вистачає для всіх?
26.07.2018, 10:12
- Хлор буде, але дорожчий
25.07.2018, 16:44
- Угорщина забезпечила Закарпаття партією хлору
25.07.2018, 12:59
- Перші цистерни хлору вже прибули
25.07.2018, 09:13
Обговорення
Суспільство
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми