22.06.2018, 13:59
Очільник Львова займається лише "важливими" та "нагальними" проблемами міста
Міський голова Львова Андрій Садовий анонсував початок будівництва у Львові IT-парку вартістю $160 млн і розрахованого на 14 тис. робочих місць.
«30-го червня закладаємо капсулу і даємо старт одній з найбільших девелоперських інвестицій в галузі ІТ в Україні», - повідомив Андрій Садовий у п’ятницю на своїй сторінці у Facebook, пише Zaxid.net.
Новий IT-парк, до складу якого увійде також новий міський Центр науки і один з корпусів УКУ, розташують на території між вулицями Стрийською, Чмоли і Луганською.
Загальна вартість будівництва складатиме близько 160 млн доларів США, а тривалість втілення усього проекту 5-6 років.
Тим часом, у місті чиновники намагалися вирішити проблеми львів'ян, щоправда, за відсутності мера їм це не вдалося.
Піднімали, крім того, і питання львівського сміття, яке давно стало приводом для глузувань та насмішок. Але ж у Брюсселі відходи у рідному місті, здається, заважають значно менше
Розглядали депутати на сесії проблему незаконних забудов у місті. Поки чиновники побоялися дозволяти будувати на кістках.
Фото: Новини Львова
За темою
- Львів’яни відмовляються від нових електрокарів на користь дизельних авто
08.04.2026, 19:14
- Великдень на старій листівці: у Музеї Соломії Крушельницької відкрили онлайн-колекцію великодніх поштівок початку ХХ століття
08.04.2026, 17:15
- Міноборони відреагувало на вбивство військового ТЦК у Львові
02.04.2026, 20:11
- Зінченко заявив про алібі у справі вбивства Ірини Фаріон
02.04.2026, 19:23
- У Львівському районі внаслідок наїзду потяга загинула жінка
30.03.2026, 11:04
Обговорення
Львів
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми