За словами Die Welt, Берлін і Париж не підтримують введення нових антиросійських санкцій за агресію проти України на Азові
За даними джерел видання у дипломатичних колах ЄС, на закритому засіданні Комітету з політичних питань і безпеки (PSC) в Брюсселі у вівторок дипломати обох країн заявили, що зараз важливо вжити "заходи для зміцнення довіри" в суперечці, передає Європейська правда.
Санкції, на думку Берліна та Парижа, не є частиною цих заходів.
Натомість обидві столиці хочуть "продовжувати свої дипломатичні зусилля" та розглядають у цьому контексті залучення Організації з безпеки і співробітництва (ОБСЄ) у конфлікті на Азовському морі.
Напередодні журналіст "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк повідомив, що наразі 6-7 країн ЄС розглядають подальші санкції щодо Росії.
Карін Кнайссль, голова МЗС Австрії, яка зараз головує у Раді ЄС, заявила, що подальше введення антиросійських санкцій у зв’язку з загостренням конфлікту між РФ та Україною залежатиме від оцінки фактів інциденту і поведінки обох сторін.
Речниця зовнішньополітичної служби ЄС Майя Косьянчич заявила, що у ЄС продовжуються дискусії стосовно нових санкцій проти Росії.
За темою
- У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
01.08.2026, 00:17
- Італія обмежила дію Шенгену з Іспанією через міграційну кризу в Сеуті
31.07.2026, 22:17
- У Польщі затримали чоловіка, який закликав вбити Зеленського
30.07.2026, 18:18
- Безпілотники атакували склади Wildberries у Пермському краї РФ і Удмуртії
30.07.2026, 14:58
- Під час атаки РФ на Україну російська ракета порушила повітряний простір Польщі
30.07.2026, 11:37
Світ
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні