Комунальні служби працюють над ліквідацією наслідків негоди. До роботи було залучено 1274 працівники ЛКП. У зв’язку з поривами вітру, які становили 19?29 м/с, було повалено 14 дерев. Найбільше дерев повалено у Шевченківському районі
Станом на зараз дерева порізані і комунальні служби забирають їх з хідників. Натомість усі дороги проїзні, повалених дерев на них немає .
«На вул. Луганській був зірваний елемент зупинки. Вже зараз все відновлено. В Рясне було зірвано елемент даху літнього майданчика. За наявною в мене інформацією, цей елемент теж відновлено.
Також були обірвані лінії електропередач і було знеструмлено 6 вулиць, зокрема вул. Старознесенську, вул. Новознесенську, вул. Тракт Глинянський, також вул. Здоров’я у Франківському р-ні. Зараз електропостачання на вул. Новознесенської відновлено, а для відновлення подачі електрики на інших вулицях продовжують працювати ремонтні бригади.
Були випадки, коли з рекламних щитів було зірвано рекламу. Над її відновленням працюють рекламні підприємства.
На загал комунальні служби, аварійні служби, двірники почали роботу сьогодні з 06.00 год ранку. У п’ятницю ми проводили спільну нараду, бо знали, що має бути негода. Тому наголошували, щоб аварійні бригади були готові. Отож до роботи було залучено 1274 працівники ЛКП. Також були залучені працівники ШРП, які розрізали дерева. Люди працювали продовжують працювати і зараз. Очищають вулиці від листя, очищають дощоприймачі. На загал великої шкоди будинкам і господарці міста негода не завдала", повідомили в прес-службі ЛМР.
На завтра синоптики також прогнозують погіршення погодних умов.
фото інформативне
За темою
- 11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
01.08.2026, 12:07
- У Львові знову розквітнуть гладіолуси: Ботанічний сад Львівського університету запрошує на III Виставку косариків
01.08.2026, 11:39
- На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
01.08.2026, 10:57
- На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
31.07.2026, 22:46
- У Львові з 3 серпня перекриють ще одну ділянку вулиці Залізничної через ремонт
31.07.2026, 20:51
Львів
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні