Чоловік продавав зброю із зони бойових дій.
Співробітники СБУ викрили у Києві військовослужбовця одного з підрозділів Національної гвардії на незаконному зберіганні та збуті вогнепальної зброї.
Про це повідомляє прес-центр СБУ.
"Правоохоронці встановили, що контрактник продавав військові засоби ураження, які привозив з району проведення операції Об’єднаних Сил", — йдеться у повідомленні.
Як зазначається, рперативники спецслужби задокументували декілька фактів незаконної реалізації чоловіком зброї та боєприпасів у столиці. Співробітники СБУ затримали зловмисника на одній з автомобільних стоянок під час збуту пістолета марки Глок-19 за п’ятдесят тисяч гривень. В результаті слідчих дій правоохоронці вилучили три гранатомети РПГ-18 та РПГ-22, десять гранат Ф-1 та РГД-5, пістолет марки Сафарі, понад півтори тисячі набоїв калібру 7,62 мм, магазини для автоматів та кулеметів.
Слідчі СБУ оголосили зловмиснику про підозру в скоєнні злочину за ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухових речовин) Кримінального кодексу України та вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Операція з викриття протиправних дій контрактника Нацгвардії проводилась спільно з військовою прокуратурою.
Фото: джерело
За темою
- СБУ запобігла масовому вбивству військових на Харківщині: агенти РФ готували теракт на вечірці
27.07.2026, 15:19
- На Одещині затримали агента ФСБ, який коригував удари по АЗС і бензовозах
24.07.2026, 13:24
- На Хмельниччині затримали агента ФСБ, який готував удари по оборонних заводах
23.07.2026, 11:25
- СБУ атакувала танкер «тіньового флоту» РФ у Чорному морі та нафтобази у Ставропольському краї
19.07.2026, 13:55
- СБУ показала наслідки удару по Ту-95: у бомбардувальника повністю відірвало хвіст
17.07.2026, 14:20
Суспільство
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні