Найімовірніше, джерело вибуху знаходилося в салоні автомобіля. Вогонь локалізовано о 15.23, а ліквідовано о 15.26.
Віталій Чернявський відомий своєю активною волонтерською діяльністю, якою займається з перших днів війни на Донбасі. На його мікроавтобусі був логотип батальйону "Дніпро-1".
"Погляньмо на події останніх днів. У Бердянську вбивають героя АТО "Сармата", у Херсоні обливають кислотою активістку. Віталій Чернявський, як відомо, очолює Штаб національного захисту Кам’янського, дуже багато допомагає українській армії. І сьогоднішній замах на нього стоїть в одному ряду зі злочинами в Бердянську й Херсоні. Схоже, антиукраїнські сили піднімають голову по всій країні, або комусь дуже треба розгойдати ситуацію до межі напередодні президентських виборів», – так прокоментував надзвичайну подію голова Кам’янської міської парторганізації ВО "Батьківщина" Олександр Плахотнік.
Він заявив, що "Батьківщина" наполягатиме на проведенні ретельного розслідування замаху на однопартійця й вимагатиме притягнути винних до найсуворішої відповідальності.
Міський портал "Кам’янське" незадовго до вибуху опублікував інтерв’ю з Віталієм Чернявським під промовистим заголовком "Своїх переконань змінювати намірів не маю".
"Війна мене багато чого навчила. І головне – не брехати людям, не прикривати гаслами бездіяльність. Перемога дається в боротьбі", – наголосив Віталій Чернявський, зазначивши, що членом "Батьківщини" він став 2004 року, коли брав участь ще в першому Майдані.
Фото: джерело