У Ковелі понищили пам’ятник Невідомому солдатові.
Про це повідомили активісти «Національного Корпусу – Ковель» на своїй сторінці у Facebook.
Як зазначається, пам’ятник при в'їзді у Ковель з боку Луцька встановили у 1956 році на братській могилі радянських воїнів, які брали участь у визволенні міста від нацистів. Солдату знесли голову, а на пам'ятній плиті намалювали символ «Азову» – Ідею Nації.
На знімку пам’ятника до наруги видно, що він був у занедбаному стані, але хоча б цілий. Ковельські активісти Національного корпусу опублікували офіційну заяву з приводу події. У ній вони розцінили інцидент як «провокацію з метою дискредитації Нацкорпусу та всього націоналістичного руху» і заявили, що ні «Національний корпус», ні інші структури «Азова», ні окремі його активісти не мають стосунку до цього випадку.
«Ми шануємо та пам'ятаємо усіх українців, які загинули в бійні Другої світової війні. Так, ми виступаємо проти возвеличування радянського режиму, його партійних діячів та військових полководців, на яких лежить вина за масову і безглузду гибель українців та інших народів, але вищезгаданий монумент не має відношення до прославлення радянського режиму чи катів українського народу», – йдеться у повідомленні.
Активісти окремо звернули увагу, що «Національний корпус» не припинятиме боротись за повне завершення декомунізації, але для цього не має наміру «діяти ночами, займаючись дрібним шкідництвом».
Фото: Джерела
За темою
- На Волині 10-річна дівчинка стала жертвою педофіла у ліфті
12.04.2023, 21:43
- Ще одна парафія на Волині перейшла до ПЦУ
22.11.2022, 15:11
- Волинські гірники отримають зарплату за два місяці: на рахунки надійшли п'ять мільйонів гривень
27.01.2022, 14:23
- Організаторам підпільного цеху з обробки бурштину на Волині повідомили про підозру
07.01.2022, 12:55
- Майже 50 волинян покарають за вирубку новорічних дерев
23.12.2021, 16:09
Обговорення
Суспільство
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми